Restauracja

Zapraszamy do naszej restauracji oraz składania zamówień online

Oferujemy tradycyjne dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Oprócz standardowych dań oferujemy również deski rozmaitości, posiadamy bar oraz kartę drinków, a także menu sezonowe zmieniające się w zależności od okazji.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-22:00 oraz w niedziele w godzinach 12:00-20:00.

Zachęcamy do składania zamówień poprzez portal pyszne.pl.

Już wkrótce uruchomimy również możliwość składania zamówień online bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nasze działania sprawią, że zamawianie posiłków będzie dla Państwa jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Zobacz Menu
Z przyjemnością oferujemy Państwu nasze menu z dostawą do Państwa domu czy firmy. Nasze dania dostarczamy codziennie między godziną 13:00 a 17:00.

Dodatkowo w weekendy możecie Państwo skorzystać z 15% rabatu na dania z karty, do czego serdecznie zachęcamy. Przewidujemy też specjalne ceny dla zamówień powyżej 10 dań. Zapraszamy do kontaktu.

Ogródek zewnętrzny

Z nadejściem wiosny będziemy mogli zaprosić Państwa do naszego ogródka zewnętrznego, gdzie w miłej atmosferze będzie można skosztować naszych specjałów.